Про компанію

Про компанію

RabotaYoo - пррофільний сайт з пошуку роботи та працівників в Україні, де вакансії публікуються прямими роботодавцями та кадровими агентствами. Щоб зробити пошук більш зручним, всі вакансії і резюме розбиті на кілька каталогів:
- Рубрикатор по професійної діяльності допомагає шукати роботу безпосередньо в тих сегментах, які найбільше цікавлять здобувача (наприклад, робота бухгалтером, водієм, продавцем, юристом, адміністратором).
- Рубрикатор по містах і областях дозволяє швидко знайти вакансії в певному населеному пункті (наприклад, Київ чи Харків).
- Розширений пошук вакансій за багатьма параметрами для отримання найбільш підходящих пропозицій роботи.

Пошук роботи в Україні - непросте завдання, для вирішення якої був створений цей сайт, який має всі інструменти для пошуку і розміщення вакансій і резюме. Ви можете скористатися пошуком оголошень за параметрами або каталогом міст і областей України, а також зареєструватися і додати своє оголошення про пошук роботи або співробітників. Сподіваємося, що розмістивши резюме і переглянувши відповідні оголошення, Ви в найкоротші терміни зможете знайти цікаву роботу.